NIECH ŻYJE BAL!

Wieczór 7 czerwca na długo zapisze się w pamięci uczniów klas ósmych i trzeciej gimnazjum, którzy spotkali się w restauracji Mama Manousch - Food & Wine przy ul. Świdnickiej 4 na balu na zakończenie szkoły. Były eleganckie stroje, wykwintne jedzenie, ekolowy tort, znakomita obsługa, a przede wszystkim doskonała zabawa i tańce z tradycyjnym polonezem, którego uczniowie pięknie poprowadzili przez ulicę Świdnicką, wzbudzając podziw nie tylko rodziców i nauczycieli, ale także licznych przechodniów. Serdecznie dziękujemy całej załodze Mama Manousch za ciepłe przyjęcie oraz rodzicom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie tego pięknego wieczoru.

GALERIA