Aktualności

ŚWIĄTECZNIE, ZIELONO, PIĘKNIE...

Wielkanoc to czas wspólnej radości i nadziei, święto, które przypomina piękną polską tradycję i pozwala w naszym codziennym zabieganym życiu na chwile refleksji i ciszy. Spotkanie przy  wielkanocnym stole, bliskość i rodzinne współbycie czy wiosenny spacer przynoszą spokój, krzepią i cieszą.
Życzymy Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły wielu dobrych wielkanocnych przeżyć, zdrowia, pomyślności, optymizmu, a także kolorowych pisanek, smacznych mazurków, pachnących  hiacyntów oraz wesołego Śmigusa-Dyngusa.
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół EKOLA
 

MAMY FERIE!

Uczniowie dolnośląskich szkół 15 stycznia 2024 roku jako pierwsi w kraju rozpoczynają zimowe ferie, czas zasłużonego odpoczynku, sportowej aktywności czy kulturalnego relaksu.

Życzymy wszystkim uczniom, aby pod opieką rodziców, wychowawców, w gronie przyjaciół lub nowych znajomych spędzili zimowe wakacje zdrowo, bezpiecznie, pogoda sprzyjała wypoczynkowi, a różne przyjemności pozwoliły w pełni ucieszyć się wolnym czasem.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

RADOŚĆ ŚWIĘTOWANIA

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Przyjaciele szkoły,

zmęczeni pochmurnym niebem, grudniowym podsumowaniem mijającego roku, obchodząc ważne dla nas wszystkich Święta Bożego Narodzenia, zatrzymajmy się na dłużej w pędzącym coraz szybciej świecie, ucieszmy bliskością, rozmową i wspólnie przeżywaną radością w rodzinnym kręgu, a także dającą nadzieję piękną polską tradycją w Wigilijną Noc.

Życzymy wszystkim Świąt spokojnych i zdrowych, a Nowego Roku 2024 lepszego, pełnego sukcesów, szczęśliwych zdarzeń w świecie bezpiecznym i życzliwym, w którym dobro, solidarność, prawda, sprawiedliwość są z nami na co dzień.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

ŻEGNAJCIE WAKACJE! WITAJ SZKOŁO!

Drodzy Uczniowie,

choć żal nam wakacji, chwil beztroski i wypoczynku, to na pewno z ciekawością i odrobiną niepokoju wkraczacie w nowy rok szkolny 2023/24, pytając: „jak będzie, co się zdarzy, jaki będzie dla mnie ten czas”?  Dla uczniów klas pierwszych nowa przestrzeń szkoły, nieznani nauczyciele, koleżanki i koledzy to z pewnością i stres, i ciekawość. Ale przyjazna atmosfera, życzliwość i wsparcie od pierwszych dni września pomogą wszystkim w podjęciu nowych wyzwań i dobrego początku roku szkolnego.

Życzymy Wam motywacji do zdobywania wiedzy, poznawczej pasji, radości z małych i dużych sukcesów, przyjaźni na zawsze, odkrywania nieznanego, lekcji twórczych, a także inspirujących, poczucia bezpieczeństwa oraz odwagi do wyrażania siebie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji