Aktualności

RADOŚĆ ŚWIĘTOWANIA

Nadchodzące Boże Narodzenie i Nowy Rok to czas wspólnie przeżywanych tradycji oraz wspomnień o ważnych dla nas wszystkich chwilach. Spotykając się w wigilijny wieczór, czujemy, jak ważna jest ta bliskość, jak potrzebna jest nam symbolizowana przez światło nadzieja i powtarzane co roku rytuały: zielona, pachnąca lasem choinka, prezenty, dwanaście potraw, siano pod obrusem i puste miejsce przy stole dla niespodziewanego gościa, ale także serdeczne życzenia i dobre myśli o nieobecnych.

W kończącym się 2022 roku życzymy Uczniom, Absolwentom, Rodzicom, Przyjaciołom szkoły prawdziwej magii Świąt, bez pośpiechu, nadmiaru obowiązków, w zdrowiu i radości, dobra otrzymanego i ofiarowanego, wspaniałej bożonarodzeniowej atmosfery, bo nawet gdy pada deszcz, w naszej pamięci tego dnia „śnieży tak/jakby sfruwały anioły/na stoki i zbocza góry”, jak pisał  poeta w wierszu.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

TO BĘDZIE DOBRY ROK…

Choć wakacje za nami, a daty w kalendarzu przypominają, że ostatnie dni lata mijają za szybko, to mamy nadzieję, że wspomnienia o pięknych miejscach, niezwykłych podróżach, nowych przyjaźniach pomogą Wam  już od pierwszego września mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a powrót do szkoły będzie dobrym początkiem dobrego roku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i pozytywnej energii, motywacji do pracy, wzajemnej życzliwości i poczucia wspólnoty. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc, na rozmowę i wspólne rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw czy nie tylko szkolnych problemów.

Czekamy z radością na powakacyjne spotkania z Wami, ale też na  każdą lekcję, i choć o optymizm dzisiaj niełatwo, to jesteśmy przekonani, że dzięki Wam nowy rok szkolny 2022/2023 będzie inspirujący, twórczy, satysfakcjonujący, po prostu dobry.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

KIERUNEK? WAKACJE!

Choć czerwcowe tygodnie z pewnością dłużyły się niejednemu uczniowi, to w końcu rozpoczyna się oczekiwany niecierpliwie wakacyjny czas beztroski i wypoczynku.

Życzymy wszystkim uczniom, aby podróże od morza do Tatr i dalej były bezpieczne, zdrowe, radosne i inspirujące. Cieszcie się latem, słońcem, błękitnym i pogodnym niebem, zdobytymi górskimi szczytami, szumem morskich fal, zarówno pięknem natury, jak i spotkaniami oraz rozmowami z przyjaznymi, dobrymi ludźmi, relaksem w ciszy czy też w rozśpiewanym  lesie.

Życzymy udanych i wymarzonych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...

Wielkanoc to czas nadziei i pojednania, czas radości i nowej energii, święto, które przypomina o wartości życia. Życzymy Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły zdrowia i pomyślności, smacznych jajek, pysznych mazurków, ale przede wszystkim chwili refleksji, serdecznych rozmów i poczucia wspólnoty z bliskimi, ale także z przybyszami z Ukrainy, którzy znaleźli w wielu polskich domach wsparcie, pomoc i spokój.
 
Dobrych Świąt!
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS EKOLA
 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji