TĘSKNILIŚCIE?..

Podobno wszystko, co piękne, kończy się za szybko, ale wakacje są przecież co roku, więc może jednak uczniowie EKOLI choć trochę tęsknili do szkolnej rzeczywistości i z radością rozpoczęli 3 września nowy rok szkolny?... W siedzibie szkoły spotkali się zarówno najmłodsi uczniowie z klas 1-3, jak i ci starsi z klas 4-8, a także trzecioklasiści z gimnazjum, zaś w nowym budynku przy ulicy Ojca Beyzyma odbyła się inauguracja dla uczniów klas z Maturą Międzynarodową.

Wszystkim uczniom Zespołu Szkól EKOLA życzymy dobrego roku, twórczego, pełnego sukcesów i inspirujących lekcji.