DZIEŃ PASZPORTU

Uczniowie klasy 5a i grupa edukatorium humanistycznego 17 października wzięli udział w Dniu Paszportu w Centrum Historii Zajezdnia. W czasie spotkania uczniowie zwiedzali stoiska przedstawicieli konsulatów honorowych mających swoje siedziby we Wrocławiu, odpowiadali na pytania, wygrywali konkursy, degustowali potrawy z różnych stron świata, udzielali wywiadów i zbierali pieczątki do pamiątkowych paszportów. Podczas finału zaprezentowano także film przygotowany przez grupę edukatorium humanistycznego specjalnie na tę okazję. Dziękujemy za zaproszenie p. Tomaszowi Szpikowskiemu, konsulowi honorowemu Korei Południowej, i wszystkim uczniom EKOLI, którzy wzięli udział w realizacji filmu.