AKTYWNI I KREATYWNI DRUGOKLASIŚCI

Uczniowie klasy drugiej są bardzo aktywni i kreatywni, co potwierdzają różne październikowe wydarzenia. Cykl zajęć „A to pasje właśnie…”, prowadzony przez dzieci, rozpoczęła Maja Chaszczewicz, opowiadając kolegom o swoim pobycie w Hiszpanii, o szkole, kraju, uczyła też ich podstawowych hiszpańskich słów i zwrotów, a także cierpliwie odpowiadała na pytania.
Inne zajęcia poświęcone zdrowemu odżywianiu ilustrują plakaty wykonane przez uczniów, a pomysłowe stroje z okazji Halloween można podziwiać na zdjęciach.
Na pewno listopad w klasie drugiej pełen będzie interesujących form pracy, zabawy i realizacji uczniowskich pasji.

GALERIA