III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniach 11-12 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezes Fundacji Oświatowej EKOLA pani Jolanty Węglowskiej. Rywalizacja przebiegła w atmosferze fair play. Na medal spisali się także kibice, którzy wspaniale dopingowali swoich kolegów i koleżankę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom, Sejmikowi Uczniowskiemu oraz panu Andrzejowi Polańskiemu, który po raz kolejny podjął się organizacji turnieju. Pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa zajęła klasa 6a w składzie:
Michał Olesiński - kapitan, Mikołaj Dykier, Nikodem Stępień, Marcel Szpak, Maks Zajas.
I miejsce w kategorii Gimnazjum zajęła klasa 3 w składzie: Tomek Gmytrasiewicz - kapitan, Piotr Galik, Szymon Jankowski, Oliwier Manczak-Mancewicz, Marcin Zubrzycki.

Fotorelacja z turnieju autorstwa Zosi Kurek z klasy 3 gimnazjum.