ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W EKOLI

Przed zimowymi feriami odbyła się w EKOLI radosna i piękna uroczystość – dzieci z klas pierwszych zaprosiły do szkoły  babcie, dziadków oraz  mieszkających w okolicy seniorów, aby w zaaranżowanej w auli kawiarence ugościć ich jak najserdeczniej. Uczniowie przygotowali bogaty program artystyczny, recytowali, śpiewali, zaprezentowali teatralne spektakle, pięknie zagrali melodię „Sto lat”, wystąpili też w rolach dziennikarzy, zadających seniorom dowcipne pytania oraz złożyli życzenia. Po występach dzieci wręczyły gościom zrobione samodzielnie prezenty i poczęstowały słodkościami, między innymi smacznymi piernikami. Spotkanie było wzruszające i radosne, na pewno też zapamiętane na długo.

GALERIA