WIECZÓR Z MUSZKIETERAMI

Na listopadowy Wieczór Teatralny uczniowie klas 6-8 wybrali się wraz z panią Agatą Polańską do Teatru Muzycznego Capitol i przez niemal cztery godziny z wypiekami na twarzach śledzili barwnie losy bohaterów powieści Aleksandra Dumasa: d'Artagnana, Atosa, Portosa i Aramisa opowiedziane w znakomitej musicalowej formie, wyreżyserowanej przez Konrada Imielę do muzyki Krzesimira Dębskiego. Pełne zachwytów recenzje po spektaklu potwierdziły, że był to kolejny udany wieczór i duże przeżycie dla uczniów poszukujących spektakularnych teatralnych wydarzeń. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za entuzjazm i zapraszamy na grudniowy wieczór baletowy w operze!