NIE TYLKO PIĘKNE SŁOWA…

Spotkanie uczniów klasy 3 i 2b z ekostrażniczką i jej psim podopiecznym na temat pracy Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt oraz losu „braci mniejszych” zainspirowało trzecioklasistów, aby pieniądze zarobione na świątecznym kiermaszu, na którym sprzedawano  stroiki, kartki, domowe wypieki, przekazać na konto EKOSTRAŻY. Zebrano 1745 złotych i całą kwotę przekazano stowarzyszeniu. Nagroda w postaci dyplomu i kalendarza będzie na co dzień przypominała uczniom o ich wspaniałej postawie, empatii i wrażliwości, bo ważne są nie tylko piękne słowa o miłości do zwierząt, ale konkretne działania.