TAK! JUŻ WAKACJE!

Jak co roku w czerwcu nadeszła wreszcie taka chwila, że  cała uczniowska społeczność może chórem powtórzyć „tak, już wakacje!”. Po wielu tygodniach trudnego dla wszystkich zdalnego nauczania szkolne wyzwania i ciężka praca zamienią się w zasłużone wakacyjne przyjemności i zacznie się czas relaksu. Oby był on zdrowy, bezpieczny, beztroski i kolorowy jak w wierszu Philipa Larkina:
przestrzeń: spadzista plaża, ręczniki, czerwone czepki, błękitna woda, świeżo-monotonne plaskanie fal o ciepły żółty piach, a w dali biały parowiec wbity w środek popołudnia – wszystko trwa, wszystko nadal dzieje się, jak działo!

Życzymy wszystkim Uczniom, aby w dobrych nastrojach cieszyli się latem, wspaniale odpoczywali w pięknych miejscach i z bliskimi ludźmi, robiąc to, co lubią najbardziej.

Mamy też nadzieję, że 1 września 2020 roku spotkamy się w szkolnych murach, rozpoczynając tradycyjnie kolejny rok nauki.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA