Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Z przyjemnością przywitamy naszych uczniów 1 września w szkole według następującego harmonogramu:

godz. 8.30  uczniowie klas 5a, 5b, 7a, 6b

godz. 9.00 uczniowie klas 7b, 8a, 8b

godz. 9.30 uczniowie klas 6a, 4, 6c

godz. 10.00  uczniowie klas 2a, 2b, 3a, 3b

godz. 11.00  uczniowie klasy pierwszej

Spotkanie rozpocznie się na boisku szkolnym, a następnie uczniowie z wychowawcami udadzą się do swoich klas.  W przypadku niepogody spotkania odbędą się w klasach.

Spotkania w klasach odbędą się tylko w obecności uczniów i wychowawców, na boisku z przyjemnością przywitamy Rodziców. Bardzo prosimy, aby uczniowie przynieśli ze sobą torbę, do której będą mogli spakować podręczniki, które w tym dniu otrzymają od swoich wychowawców.

Uczniów klasy pierwszej zapraszamy z Rodzicami na godz. 11.00 .

Prosimy, by podczas wejścia do szkoły Rodzice uczniów klas pierwszych mieli maseczki.