LATO 2021

Drodzy Uczniowie,

tegoroczne lato i wakacyjny odpoczynek to zasłużona nagroda dla Was wszystkich za trudny rok, pełen niespodziewanych wyzwań i nowych szkolnych doświadczeń. Niektórzy polubili zdalne nauczanie, inni tęsknili do szkolnych ławek, głośnych przerw i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Lato 2021 podobnie jak poprzednie wymaga od Was rozwagi, niewakacyjnej dyscypliny, bezpiecznych podróży i mądrego dystansu (także społecznego). Ale nie oznacza to, że nie będzie ono piękne, radosne, poznawczo inspirujące, niezależnie, czy spędzicie je w przydomowym ogródku, nad polskim morzem, u dziadków na wsi albo w znanym kurorcie.

Oby tegoroczne wakacje były takie jak w wierszu – pełne motyli, zapachów, koncertu owadów w symfonicznej orkiestrze lata, słońca i spokoju, który koi zmęczone myśli.

Bądźcie zdrowi, odpoczywajcie tak, jak lubicie najbardziej, ciesząc się beztroskim czasem.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół EKOLA