ZDROWE I BEZPIECZNE FERIE

Pierwsze dwa tygodnie lutego to dla uczniów dolnośląskich szkół okres zasłużonego feryjnego odpoczynku. Mimo pandemicznej sytuacji mamy nadzieję, że uda się Wam spędzić te zimowe dni aktywnie i kulturalnie, ale przede wszystkim bezpiecznie i zdrowo. Piękne miejsca czekają, a komputery wielu uczniów „zmęczone” zdalnym nauczaniem także potrzebują wytchnienia.

Dobra książka, spacer, narciarska czy saneczkowa aktywność to na pewno potrzebne wszystkim sposoby na odpoczynek od szkolnych obowiązków.

Życzymy wszystkim dobrego czasu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA