Pn 20.05

spotkania wychowawców z rodzicami i konsultacje dla rodz..

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Wiosna w tym roku nie spieszy się z przyjściem, dlatego uczniowie klasy DP1 postanowili powitać ją nietypowo i spędzić jej pierwszy dzień w pokojach zagadek EXIT19 we Wrocławiu. Uczniowie odkrywali tajemnicę opuszczonego hotelu czy też szpitala psychiatrycznego, zbadali historię zaginięcia kobiety w Breslau oraz przenieśli się w czasie wprost do pracowni Leonarda da Vinci, aby pomóc mu w dokończeniu kolejnego wybitnego dzieła. Dzięki zróżnicowanym fabułom pokojów grupy przeżyły oryginalne i niezapomniane przygody. Pokoje zagadek wymagały współpracy uczniów, zrozumienia, rozwijały dobrą komunikację, dlatego wszyscy świetnie się bawili i polecają innym takie zajęcia nie tylko w Pierwszym Dniu Wiosny!