ZAWSZE SZLACHETNI

Już po raz kolejny zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli EKOLI pozwoliło pomóc potrzebującym w ramach akcji Szlachetna Paczka. Okres zimowy jest zawsze trudny i dlatego konkretne wsparcie wymaga nie tylko wielkich serc, ale też pracy i dobrego planu. W tym roku, aby święta były prawdziwie radosne, zakupiono dla wybranej rodziny sprzęty gospodarstwa  domowego, pralkę, odkurzacz, wolnostojącą kabinę, ale również opał i artykuły spożywcze. Zawsze szlachetni, tak najkrócej można opisać społeczność naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za gotowość do pomocy, finansowe wsparcie i życzliwość!