MAJÓWKA Z SHERLOCKIEM

W ostatni czwartek maja uczniowie z klas 1,2,3 uczestniczyli w Wałbrzychu w konkursie języka angielskiego „Majówka z Sherlockiem” (w Zespole Szkół Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa”).

Dzieci obejrzały przedstawienie o Sherlocku Holmesie, a reprezentacja drugo- i trzecioklasistów wzięła udział w konkursie (Michał Olesiński i Antonina Szeferowicz z klasy drugiej, Jan Konieczny i Jan Famulski z klasy trzeciej). Pobyt w Wałbrzychu to nie tylko konkursowe zmagania, ale także wspólne zabawy, gry i nowe znajomości. Michał Olesiński zdobył III miejsce w konkursie, a pozostałych uczestników nagrodzono dyplomami.