Terminarze

Bieżący miesiąc

PAŹDZIERNIK 2020

01.10 (klasy 4-8) Wystąpienia kandydatów na Marszałka Sejmiku Uczniowskiego EKOLA:

01.10 (klasy 2-3) Spacer śladami wrocławskich krasnali. 

02.10 (klasy 4-8) Wybory Marszałka Sejmiku Uczniowskiego EKOLA

02.10 (klasa 3a) Wycieczka rowerowa - okolice Kiełczowa

02.10 (wybrani uczniowie z klas 4-8) Popularyzacja biegania jako najprostsza forma czynnego wypoczynku i rekreacji – Wyjście na imprezę sportową.

02-03.10 (klasa 3b) Nocowanie w szkole połączona z wejściem na Sky Tower w ramach zdobywania Korony Wrocławia. 

05.10 (klasa 6a) Wyjście do Dzielnicy Czterech Wyznań

05-06.10 (klasa 5a) Integracja klasy i zwiedzanie atrakcji Kotliny Kłodzkiej 

06.10 (klasa 3b) Wyjazd do Lutyni - Zajęcia warsztatowe w sadzie, rękodzieło i pieczenie bułeczek.

07.10 (wybrani uczniowie z klas 4-6) Wyjście na Igrzyska dzieci w piłce nożnej w strefie Wrocław Centrum

08.10 (klasa 1 i 3a) "Owoce Lutyni" zajęcia w sadzie, warsztaty rękodzielnicze i pieczenie bułeczek.

09.10 (klasa 4a) Wyjazd w Masyw Ślęży - Integracja klasy, ruch na świeżym powietrzu, edukacja przyrodnicza.

09.10 (klasa 2a i 2b) "Owoce Lutyni" zajęcia w sadzie, warsztaty rękodzielnicze i pieczenie bułeczek.

12.10 Klasowe spotkania z wychowawcą online.

12.10 (klasa 5b) Lekcja muzealna: Stary Cmentarz Żydowski

13.10 (klasa 6b i 7a) Wyjście na lekcję do Muzeum Pana Tadeusza na lekcję „Stonka ziemniaczana, czyli jak powstają fake newsy”.

13.10 (wybrani uczniowie z klas 7-8) Wyjście na Igrzyska dzieci w piłce nożnej w strefie Wrocław Centrum

14.10 (klasy 1-8) Dzień Edukacji Narodowej. Zajęcia projektowe. Uroczystość pasowania na ucznia EKOLI

14-16.10 (klasa 3a i 3b) Jesienna zielona szkoła w Borowicach koło Karpacza

19.10 (klasa 6b) Wyjście do Dzielnicy Czterech Wyznań

19.10 Konsultacje dla rodziców online

19.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z języka polskiego

19.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z historii

20.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z języka angielskiego

20.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z języka niemieckiego

21.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z matematyki

21.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z fizyki

22.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z biologii

22.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z chemii

23.10 (chętni uczniowie z klas 7-8) zDolny Ślązak z geografii

24.10 (chętni uczniowie z klas 8) SZOBŚ

30.10 Zaduszki poetyckie 

 

WRZESIEŃ 2020

01.09  - Rozpoczęcie roku szkolnego według następującego harmonogramu :

godz. 8.30  uczniowie klas 5a, 5b, 7a, 6b

godz. 9.00 uczniowie klas 7b, 8a, 8b

godz. 9.30 uczniowie klas 6a, 4, 6c

godz. 10.00  uczniowie klas 2a, 2b, 3a, 3b

godz. 11.00  uczniowie klasy pierwszej

Spotkanie rozpocznie się na boisku szkolnym, a następnie uczniowie z wychowawcami udadzą się do swoich klas.  W przypadku niepogody spotkania odbędą się w klasach.

Spotkania w klasach odbędą się tylko w obecności uczniów i wychowawców, na boisku z przyjemnością przywitamy Rodziców. Bardzo prosimy, aby uczniowie przynieśli ze sobą torbę, do której będą mogli spakować podręczniki, które w tym dniu otrzymają od swoich wychowawców.

Uczniów klasy pierwszej zapraszamy z Rodzicami na godz. 11.00 .

Prosimy, by podczas wejścia do szkoły Rodzice uczniów klas pierwszych mieli maseczki.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji