AKTYWNA INTEGRACJA

Najmłodsi uczniowie ZS EKOLA z klas 1-3 uczestniczyli 24 września w wycieczce integracyjnej w okolicach Twardogóry. Na CAMP Domasławice spędzili aktywnie czas, poznając się bliżej przy wspólnej zabawie. Najwięcej emocji dzieci przeżyły w parku linowym, bezpiecznym i dostosowanym do najmłodszych uczestników wycieczki. Kolorowa chusta Klanzy, tęczowe bańki mydlane, strzelanie z łuku do balonów, zabawy z piłką i nowoczesnym bumerangiem rozruszały wszystkich. Przy wspólnym ognisku i pieczeniu kiełbasek dzieci dzieliły się wrażeniami, podsumowując tę bardzo udaną integracyjną wyprawę.