SŁODKI DZIEŃ CHŁOPAKA

Uczniowie klasy 1A uroczyście obchodzili 30 września Dzień Chłopaka. Słodkie były tego dnia nie tylko życzenia, bo pierwszaki pod opieką wychowawczyni p. Marty Gościmińskiej świętowały w Fabryce Lodów na ul. Rybackiej. Była to także wycieczka edukacyjna, bowiem uczniowie poznali kolejne etapy produkcji lodów naturalnych. Następnie każde dziecko mogło wybrać dwie porcje lodów, a zwycięzcy konkursów – Maksymilian Mróz i Zosia Klich – otrzymali kupony na dodatkowe porcje. Pamiątką z wycieczki były także białe i czerwone baloniki. Słodki Dzień Chłopaka w Fabryce Lodów był na pewno udanym pomysłem na obchody tego corocznego święta.