FESTIWALOWE SPOTKANIE Z KRAINĄ BAŚNI

Na 10. Międzynarodowym Festiwalu Opowiadania niedziela była dniem dla dzieci, które mogły obejrzeć film „Wiedźmy”, posłuchać opowieści Doroty Masłowskiej, wziąć udział w zabawach i grach literackich. Grupa uczniów z klasy 3 SP pod opieką p. Ewy Czuszkiewicz na zajęciach prowadzonych przez animatorki z Akademii Dobrej Zabawy „Sówka” bawiła się przy muzyce, tworzyła bajki, grała w krykieta, rozwiązywała zagadki. Trzecioklasiści stawali się postaciami z bajek, wspaniale odgrywając je na scenie. Popołudniową podróż po baśniowej krainie zakończyło rozdanie prezentów i Dyplomów Małego Opowiadacza. Festiwal Opowiadania okazał się dla najmłodszych czytelników świetną i twórczą zabawą.