KANGUR MATEMATYCZNY 2014

Ogłoszono wyniki marcowego konkursu Kangur Matematyczny (edycja XXI), w którym uczestniczyła duża grupa uczniów EKOLI. Znaleźli się oni wśród 5764 uczestników ze 114 wrocławskich szkół. Z EKOLI wyróżnionych zostało ośmioro młodych, zdolnych matematyków.

Są to: Marcin Zubrzycki, Wiktoria Bryke, Krzysztof Smardz i Malwina Góral z klasy 4 SP oraz Michał Mrugała, Anna Balcer, Mikołaj Dziemieszkiewicz i Bartosz Bogdański z klasy 1a gimnazjum, a także Ignacy Iwaniak z klasy 3 gimnazjum. Gratulujemy wyróżnionym uczniom, a także Johanowi Wooho Lee, któremu do wyróżnienia zabrakło 0,25 punktu.