CZARNOKSIĘŻNIK W CAPITOLU

Drugoklasiści 14 marca 2014r. obejrzeli w Teatrze Muzycznym CAPITOL przedstawienie „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” w reżyserii Jerzego Bielunasa. Długi, ale magiczny spektakl pełen efektów specjalnych, pięknych piosenek rozemocjonował uczniów, przeżywali losy bohaterów, szczególnie Dorotki.

Po przedstawieniu podziękowali kwiatami aktorce-mamie jednego z kolegów, a następnie spotkali się z wykonawcami. Zwiedzili także zaplecze CAPITOLU, charakteryzatornię, garderoby. Być może w przyszłości na scenie Teatru Muzycznego zobaczymy nowych aktorów, obecnych uczniów EKOLI, zainspirowanych nie tylko przedstawieniem.