Terminarze

Klauzula Informacyjna Monitoring ZSE

FUNDACJA OŚWIATOWA EKOLA
DBA O TWOJE DANE OSOBOWE

Fundacja Oświatowa Ekola od zawsze przywiązywała ogromną wagę do ochrony danych osobowych, rozumiejąc jak ważny jest to aspekt z perspektywy każdego człowieka. Podjęliśmy szereg działań, aby ochrona danych osobowych była na najwyższym poziomie.

• Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który dba o zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twoich danych.
  • Prowadzimy cykliczne szkolenia dla wszystkich naszych pracowników, którzy mogą przetwarzać Twoje dane osobowe.
  • Dbamy o naszą infrastrukturę informatyczną, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.
  • Wdrożyliśmy POLITYKĘ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, czyli szereg specjalnych procedur, które mają na celu zapewnienie przetwarzania danych osobowych, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Przeprowadzamy cykliczne audyty, które mają na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości lub zagrożeń dla Twojej prywatności.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!
TWOJE DANE OSOBOWE SĄ U NAS BEZPIECZNE!

FUNKCJĘ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
W FUNDACJI OŚWIATOWEJ EKOLA PEŁNI

MICHAŁ PAPROCKI

NIEZWYKLI GOŚCIE W EKOLI (PROGRAM MINIGOSZCZENIA AFS)

W poniedziałek 13 maja EKOLA gościła czternaścioro uczestników międzykulturowej wymiany AFS. Było to możliwe dzięki rodzinom naszych uczniów, które wzięły udział w programie minigoszczenia i na cztery dni przyjęły do swoich domów młodzież z wielu krajów, takich jak Honduras, Paragwaj, Węgry, Włochy, Hiszpania, Filipiny, Indonezja i Tajlandia.

Poniedziałkowe spotkanie w EKOLI gości z uczniami z klas 4-8 szkoły podstawowej, gimnazjum oraz preIB to wiele interesujących informacji o krajach, z których pochodzą uczestnicy wymiany, jej główne idee i korzyści z wielokulturowych kontaktów. Rozmowy prowadzono w większości po angielsku, więc uczniowie mogli poćwiczyć także swoje językowe umiejętności.

Oprócz wizyty w szkole goście zwiedzili wrocławską Starówkę, Panoramę Racławicką, podziwiali miasto z punktu widokowego w Sky Tower i spędzili czas z rodzinami. Na pewno dla wszystkich cztery dni programu były cennym i inspirującym doświadczeniem.

Extracurricular Activities

Extracurricular activities schedule in semester 1 of 2018/2019:

Chemistry / Physics Club - Thursday, lesson 9

Biology Revision Club for IB2 students - Wednesday, at 17:30-19:00

Movie Club - each month's last Friday, at 17:30

HARMONOGRAM DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - 14.10.2015

Klasy SP przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji;

Klasy 1-3 SP: zajęcia z wychowawcami, turniej gier planszowych do godz. 12:00, po 12:00 - opieka świetlicowa;

Klasy 4-6 SP: dwie pierwsze lekcje z wychowawcami klas, lekcja 3 - spotkanie w auli, pasowanie uczniów z kl. 4 SP oraz krótka część artystyczna, lekcja 4 i 5 - turniej szachowy i warcabowy, po lekcji 5 - opieka świetlicowa;

Klasy 1-3 Gimnazjum przychodzą do szkoły na drugą lekcję i uczestniczą w debacie wyborczej kandydatów na Marszałka Gimnazjum; koordynator – p. Andrzej Polański, lekcja 3 - spotkanie w auli, pasowanie uczniów z kl. 4 SP oraz krótka część artystyczna, lekcja 4 i 5 - turniej tenisa stołowego.

STRONA INTERNETOWA FIRMY CATERINGOWEJ / CATERING COMPANY WEBSITE: redtomato.com.pl