NIEZWYKLI GOŚCIE W EKOLI (PROGRAM MINIGOSZCZENIA AFS)

W poniedziałek 13 maja EKOLA gościła czternaścioro uczestników międzykulturowej wymiany AFS. Było to możliwe dzięki rodzinom naszych uczniów, które wzięły udział w programie minigoszczenia i na cztery dni przyjęły do swoich domów młodzież z wielu krajów, takich jak Honduras, Paragwaj, Węgry, Włochy, Hiszpania, Filipiny, Indonezja i Tajlandia.

Poniedziałkowe spotkanie w EKOLI gości z uczniami z klas 4-8 szkoły podstawowej, gimnazjum oraz preIB to wiele interesujących informacji o krajach, z których pochodzą uczestnicy wymiany, jej główne idee i korzyści z wielokulturowych kontaktów. Rozmowy prowadzono w większości po angielsku, więc uczniowie mogli poćwiczyć także swoje językowe umiejętności.

Oprócz wizyty w szkole goście zwiedzili wrocławską Starówkę, Panoramę Racławicką, podziwiali miasto z punktu widokowego w Sky Tower i spędzili czas z rodzinami. Na pewno dla wszystkich cztery dni programu były cennym i inspirującym doświadczeniem.

GALERIA